PARAWESTERN

Kde sa sny menia na skutočnosť a žijeme svoj sen...

WORLD CUP
BRAZIL
2016

Filip Graňo dostal pozvanie na svetový pohár Barrel Race do Brazílie.

DF CLOETTA NÁS
PODPORUJE AJ
V ROKU 2016

Vďaka podpore detského fondu CLOETTA a NADÁCIE PRE DETI SLOVENSKA, sme v minulej sezóne mohli absolvovať náročnú zimnú prípravu a následne sa tešiť z množstva úspechov. Vďaka podpore detského fondu CLOETTA a NADÁCIE PRE DETI SLOVENSKA môžeme absolvovať zimnú prípravu aj v roku 2016 a urobíme maximum pre úspechy v sezóne 2016. ĎAKUJEME

U primátora

FILIP U PRIMATORA LEVÍC Filipove vykony si všimli aj zástupcovia mesta a pozvali ho na stretnutie. V prijemnej atmosfere sa porozpravali o olympiade v Los Angeles, o svetovom pohári v Guadalajara. Na zaver odovzdal primátor Štefan Mišák Filipovi čestné uznanie a zaprial mu veľa ďalších úspechov.

FILIP 3. na MSR

David a Filip medzi najlepšími. Na MSR v pracovných a rychlostných disciplínach príjemne prekvapili svojim výkonom Dávid Graňo a Filip Graňo. Dávid a Flit vyjazdili v ranchsortingu striebro s Rišom Švecom a bronz s Filipom na Fione. Filip k tomu pridal bronz v barrel race na Flitovi čo bolo jedno z najväčších prekvapení MSR. GRATULUJEME a tešíme sa na ďalšie úspechy.

Víťaz SP NBHA

Filip Graňo vyhral svetový pohár. Prvý svetový pohár v barrel race hendikepovaných sa konal 27-29.9 v Mexiku v Guadlajare v rámci First World Cup NBHA Mexico. Na ranči San Bartolo sa zišli zástupcovia 17 krajín. Z víťazstva sa tešilo domáce Mexico zásluhou Rocio Morales a Sahlrah Gonzales. Medzi hendikepovanými dominoval náš Filip Graňo. Jeho výkony dvíhali divákov zo sedadiel, a okrem vysnenej pracky si vyjazdil sympatie divákov a uznanie jazdcov z celého sveta. Gratulujeme a tešíme sa na ďalšie skvelé výkony.

Olympíjsky víťaz

Zlato a striebro z olympiády. Od 22. júla do 2. augusta sa v Los Angeles konala Svetová letná špeciálna olympiáda, na ktorej sa zúčastnili športovci s mentálnym postihnutím.To si len tak hocikto povedať nemôže, tobôž na Slovensku. Na Hrách športovcov s mentálnym postihnutím si chvíle slávy užil aj 17-ročný Filip Graňo z Ranča G4, reprezentant v jazdení na koni. Filip získal zlatú a striebornú medailu v Traile, v drezúre a 6. miesto v štafete s Michaelou Bednárovou.

Nový chodník

Vďaka podpore nadácie ORANGE sme vybudovali zážitkový chodník na ktorom si určite užijeme kopec srandy

EXCA 2015

V sobotu 13.6. reprezentovali JoJo, Kiko, Mirec a Filip náš ranč na pretekoch EXCA v Hipoaréne ŠAMORÍN. Chalani si preteky v najlepšom areály na Slovensku užili a svojimi výkonmi prekvapili mnohých. ĎAKUJEME Mimi, Dávidovi, Ferimu rodičom a všetkým, ktorí sa na úspechu podieľali. ĎAKUJEME detskému fondu CLOETTA a ÚNSK za podporu v náročnej príprave.